Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Soundsation SDV-300 gitárról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész jókat írnak róla, de én inkább spórolnék hozzá még egyszer ennyit és vennék egy Epiphone-t.
2011. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem szeretnék olyan sokat költeni rá mivel még nem vagyok olyan szinten ,ezért gondoltam ezt ,mert aránylag jó árban van ,és múltkor mikor kipróbáltam akkor elég jónak tűnt de meghallgatnám egy olyan ember véleményét akinek volt ilyen huzamosabb ideig.
2011. szept. 19. 10:09
 3/5 anonim válasza:

Most vettem észre a kérdést, nem tudom, hogy elolvasod-e az üzenetet!

Nekem van egy ilyen gitárom! Semmi bajom nincs vele, csak annyi, hogy az alsó húr kiakad de lehet, hogy csak az enyémnek!

Megvetted már a gitárt?

2011. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem .Kb. 2 hét múlva ....
2011. okt. 3. 20:27
 5/5 Borgir válasza:
ilyen gitárom van és teljesen megvagyok vele elégedve, akármilyen stílust lehet nyomni rajta persze nem profi hangzás de ennyiért jó, zúzni nagyon ajánlom főleg Drop C be :DD
2012. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!