Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 vásárlását tervezem...

Xbox360 vásárlását tervezem kéz alól. Mire figyeljek oda? Gondolok itt arra hogy melyik a legfrissebb flash verzió stb. még soha nem volt ilyen konzolom szóval minden infó jól jöhet!

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 08:00
 1/3 bikfic999 válasza:

CSak slimet vegyél hidd el sokkal jobban átgondolt és összerakott masina mint a fat gépek,de ha mégis fat at veszel kízárolag jasper alaplapossat az nem sül meg olyan hamar,talán. a flash miatt ne fáljon a fejed, ha nem jtagos gépet veszel akkor ugyis mindegy milyen flash van a gépen azt hamarossan frissíteni kell majd, ami ha magad nem tudod megcsinálni 5 ezer ftnál kezdödik. hidd el tudom mit beszélek a 6. konzolomon akarok tuladni.


[link]

2011. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy komoly műszaki cikket csak szaküzletben vegyél, leginkább a garancia miatt.

Olvass körbe az oldalon az "átvertek vaterán" című kérdések között, van belőlük bőven.

2011. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából ha üzletbe veszem akk a flesheléssel ill. egyéb modolással úgyis elvész a garancia:)ha jó tudom:D szóval teljesen mindegy.. csak személyesen veszek gépet szóval meggyőződnék arról hogy nem egy burkolatot veszek meg.. az új gépnek max annyi előnye van hogy egyedül én füstölöm ki a procit az alaplapból és nem közösen az előző tulajjal:D
2011. szept. 21. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!