Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Természetfotózásra és általáno...

Természetfotózásra és általános használatra melyik a jobb gép? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A Canon PowerShot SX130 IS és a Fujifilm FinePix S2950 között gondolkodom. Leginkább a fentiekre használnám, persze csak kezdő szinten. Illetve mint tanuló-gép is használva lenne.


Segítsetek légyszi, nem tudom, melyik felelne meg inkább az elvárásaimnak. Több helyen azt írják, Fujit ne, a Canon mint márka sokkal jobb, de nem értem, miért? Indokoljátok is a választ légyszi! És ha lehet, olyanok írjanak, akiknek van tapasztalatuk, esetleg nagy fotósok, stb.


2011. szept. 21. 14:42
 1/2 Sárkányfűárús ***** válasza:

Kezdőként teljesen mindegy....

Ha nem DSLR (ezek nem azok) a Fuji jobb szerintem, de ne fűzz nagy reményeket hozzá a géptől magától nem lesznek jobb képeid.

A másik pedig az,hogy természetfotózásra soksokszázezres felszereléseket használnak...szóval ez is az a válasz amit nem szerettél volna hallani!:)

2011. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bár tényleg nem szerettem volna ilyen választ hallani, de sejtettem, h ezt fogja valaki írni... :)

Egyébként pedig tudom jól, hogy természetfotózáshoz a megfelelő gépek nem ebben az árkategóriában találhatóak, mégis, ha ebben a kategóriában és e két gép közül kéne választani erre a célra, melyiket lenne érdemesebb venni?

Ez az, amire kiváncsi lennék. Te a Fuji-t mondod, oké. Most már csak az érdekelne, hogy miért pont azt? Jobb tulajdonságokkal/paraméterekkel rendelkezik, vagy neked ezzel a márkával vannak tapasztalataid, vagy esetleg ez a szimpatikusabb? Szóval, miért? :)

2011. szept. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!