Hogyan tudnám rákötni a Behringer MS-40 studió monitorra az 5.1. nek a mélynyomóját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nekem egy Behringer MS-40 típusú stúdió monitor hangfalam. És van egy régi Genius sw-hf 5005 5.1-es hangcuccom.


Nos arról lenne szó, hogy én ennek az 5.1-nek a mélynyomóját szeretném rákötni valahogyan a hangfalra, vagy a gépre. Mert fontos nekem, hogy a basszus nagy legyen, és amúgy is szeretnék venni egy mélynyomót, de ha ez így megoldható, akkor olcsóbb lenne :D


Hogyan lehetséges ez?


Egyébként ESI Juli@ hangkártyám van, ha ez fontos.


Így néz ki a Behringer MS-40:

[link]


és a Genius hátulja:

[link]


Előre is köszönöm, ha tudtok segiteni!


2011. szept. 21. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami menne be RCA csati az aktív behringerbe, ott kell RCA elosztó, majd azt rádugod a mélyláda sub bemenetére. Csak a probléma ,hogy így a sztereó egyik oldalának a mélyét fogja erősíteni, de mondjuk a zenében a mély hang általában úgyis mono. Másik probléma, h ebbe a geniusban nincs aktív hangváltó , tehát a teljes tartományt rá fogja küldeni. Szóval sehogyse az igazi.
2011. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a segítséged!


Azt írtad, nem az igazi így!

Esetleg abban tudnál, illetve tudnátok segíteni, hogy milyen mélynyomót lenne érdemes ehhez a típusú hangfalhoz venni?

2011. szept. 22. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan aktív mélyláda kellene mellé,amiben van aktív hangváltó és sztereó RCA bemenete van (persze saját magának monósítja)
2011. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Esetleg tudnál ajánlani valami oldalt, ahol tudom nézegetni ezeket, esetleg meg is tudnám rendelni?

az a baj nem igazán vagyok otthon a témában

2011. szept. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!