Emonyuu kérdése:

Miért lila vagy zöldes a képernyő sarka?

Figyelt kérdés

[link]

Pár napja kezdődött ez a változás a tv-n. Nincs mellette mágnes vagy ilyesmi.. sima kertes ház, nincs lift.. ezekről hallottam, hogy ilyenkor változhat így el.

Megköszönném, ha segítenétek. ^^


2011. szept. 22. 21:34
 1/6 anonim válasza:
Ugyanez volt az egyik tévémmel, sajnos képcsőhiba, amit úgy lehet legegyszerűbben orvosolni, ha lecseréled a TV-det. És ne nézz Való Világot :-)
2011. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi^^.. hát új tv nem igazán lesz mostanába XD

Nem én néztem, én csak a "piszkos ügyet intéztem" XDDDD

2011. szept. 22. 21:41
 3/6 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem plazma, vagy hasonló tv-ről van szó! Magyarul, ha még régebbi típusú mély házas képcső van benne, akkor csak az a baj, hogy túl hosszú ideje van készenléti üzemmódban és legalább egy két éjszakára, esetleg teljes 24 órára ki kellene teljesen kapcsolni! Ha ettől nem javul meg, akkor szerviz!
2011. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig kikapcsoljuk teljesen mostanába, ki is húzzuk, általába 12 órákig minimum van így. Akkor meglátjuk.^^ Köszönöm szépen~^^
2011. szept. 22. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

mostanábaN

általábaN


Nyelvtan egyes, ülj le.

2011. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mágneses.
2011. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!