Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy ezen az órán mi, mi? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon bírom a red bullt főleg f1-ben de az biztos hogy van rajta óra,percmutató,másodpercmutaó és légnyomásmérő
2011. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel a neten! A kép linkjében benne van az óra tipusa, a márka meg látszik az órán is. Innen már tudod magad is :)
2011. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló melyik a légnyomásmérő és hogy működik?


Második válaszoló, én nem a tipusra, márkára gondoltam, hanem, hogy például mi lehet rajta a jobb oldali kis számlap vagy a piros-kék kis lyukak mit jelőlhetnek ill. mi az a tachymeter és hogy müködhet?

2011. szept. 23. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha rájössz a tipusára (tényleg ott van), akkor talán nehezebben fogod a válaszokat megtalálni az első találatok között lévő magyar nyelvű webáruház leirásában? Érdekes, hogy sokan mennyire rühellik a gugli használatát, pedig ott másodpercek alatt megvan a válasz, inkább a sültgalamb...
2011. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én szerencsére nem tartozom ezek közé.

A webáruházakban csak felsorolják miket tud, dehogy ezek konkrétan hogyan jelennek meg az órán és hogy miként működnek azt már nem írják le sajnos, ezért kérdeztem meg itt.

2011. szept. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!