Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet rákötni pluszba egy...

Lehet rákötni pluszba egy mélynyomót valahogy?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy Sony mhc-ec 77 típusú Hi-fi-m.

A két hangszóró 260 wattot tud, de a beépített erősítője 440wattos.

Mivel szeretném ha egy kicsit erősebb lenne a mély hangzás, ezért arra gondoltam, hogy egy mélynyomót valahogy rá lehetne kötni.

Egyáltalán valahogy ez megoldható?

Előre is köszi!


2011. szept. 25. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A hi-fi 2.0-s sztereó hangzású és nem 2.1
2011. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. szept. 25. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

1.: ez a 440W meg ez a 260W ezeket felejtsd el! EZEK NEM VALÓS ADATOK!


Ez a Hi-Fi és hangfala kb 2x80 max 2x100W-ot tud RMS-be(Valós teljesítménybe)! (ha megnézed a hátsó címkét akkor oda van írva egy felvett teljesítmény Wattban... ez biztos hogy nincs meg 600W hidd el)!!


440W-hoz már komolyabb cucc kell!!!



Amúgy rákötni ráköthetsz egy kb 40-50W Rms mélyet , nem lesz gond,max annyi hogy megoszlik a teljesítmény és nem fogod tudni felcsavarni a hangerőt annyira , de nem érdemes más szempontból sem (mivel nincs külön SUB kimenet,így a hangfalak és a mélynyomó egy és ugyanazon frekvencián fognak szólni... nincs ami megvágja külön a mélysugárzót arra a kb 30-35Hz-re (ha egy komolyabb mélyről beszélünk)!!

2011. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így is lehet mondani, én próbáltam egyszerűsíteni. Végeredményben tehát jobb így, ahogy van. Egy hi-fi-ből nem lehet sub féle mélyet csinálni...
2011. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a segítségeteket!!
2011. szept. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!