Hogyan lehet rá illeszteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy házikészítésű tetováló gépet szeretnék összerakni, hengermotor (hajnyírómotor) segítségével. De nemtuddom h a hajnyíró motort hogyan illesszek a toll tetejére, mivel amit magához vonz a tekercs az levan fogatva, és muszály kiszednem a hajnyiró "tok"-ból mert az ugy tul nagy lenne és nehéz... nincs semmi ötleten hogy rögzítsem a tollhoz, válaszotokat előre is köszönöm! Légyszi csak normálisan válaszolók irjanak :) THX
2011. szept. 25. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de ez nem játék,,,már bocs.

Ha valami klassz tetkót akarsz menj el egy szalonba és profi módon összehoznak egyet amit talán nem bánsz meg.

Nem kísérleteznék vele otthoni kütyükkel.

2011. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őőm megértem, teljesen természetes kritika, de már volt dolgom saját készitső forgómotoross géppel amit én alkottam, és nagyon szép munkákat csináltam vele, de tényleg egészen nagyszerű elképzeléseket valósitottam meg vele, ez a másik motor tipus azért kell h erősebb legyen a gép. Van ezekben jártasságom tapasztalatom, és senkisem panaszkodott akinek vartam, de értem én a kritikád, részben igazadvan, de mivelmár csináltam párat jómagamnak és másoknakis, és egészen szépek lettek, panaszt sosem halottam ezért, szerintem érdemes csinálnom.
2011. szept. 25. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kezdetleges rajzért(nem futotta jobbra) de egy gyors felvázolást készítettem hogy is néz ki ez a szerkezet:


[link]


Ami kell hozzá: motor(lehetőleg valami távirányítós autó motorja... a lényeg ne legyen erős mert akkor már ütni fog) ; kanál nyél(ezt kell meghajlítani) ; Rotring külsö vagy Toll külsö(a háza,a legjobb ha ez fém) ; Rotring belső része ; egy megfelelő tápegység ami áramerősségben is és feszültségben is megfelel a motorhoz(ha némi különbség van a feszültségben az nem gond,de ne legyen hatalmas különbözet) és persze a tű (ezt valahogy úgy csináljuk meg hogy ahol jön ki a tű oda tegyünk valamit ami engedi a tű-t mozogni fel-le de oldalra ne húzzon ki)!


Mellesleg: elég kezdetleges és nagyon nehéz vele egyenes vonalat húzni (satírozni meg azért nem jó mert vastagabb vagy több tű-t nem tudsz beilleszteni) , magyarán nagyon profinak kell lenni ahhoz hogy egy jó Tattoo-t megcsinálj vele!


Saját tapasztalat-ból írtam ezt mind,hisz annó mi is csináltunk egy ilyet,sőt tattoo-t is csináltunk (rotring Tus -tintával) de aztán rájöttünk hogy jobb is lehetne így vettünk komplett szalon gépet! ;)

2011. szept. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt a verziót énis megcisnáltammár és fentebb irtam nagyonjó elképzeléseket valósitottam meg vele, sosem panaszkodtak, ezt a forgó motoros verziót már megcsináltam, de én most egy hajnyirógépből kiszerelt tekercses motort akaor hozzár rögzíteni. De azért köszi..:)

egyébként a rotring tustinta var lekopása után mien színű lett???

2011. szept. 26. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:

értem,azzal már mi nem próbáltuk,bár jó elképzelés lehet (majdnem hogy ugyanazon az elven működik mint az eredetié... MAJDNEM ...hisz nem forgatja semmi(nem mechanikusan hajt) hanem elektronikusan)


Amúgy ha a tús szabályosan kikopott(úgy marad mindig maradvány amit ki dob a bőrőd,ez a normális)

azután sötét kék lett (nem rikítóan kék hanem... hogy is mondjam: mint a szaloni tetkónak a színe csak egyel világosabb árnyalata) ,amúgy teljesen sötét tus tintával van ez így! És Sok sikert az építéshez ;)

2011. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!