Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik MP3 lejátszó beépített...

Létezik MP3 lejátszó beépített saját hangszóróval és USB bemenettel?

Figyelt kérdés
Bocs, ha nagyon láma a kérdés. Olyan készüléket keresek, ami a régi zsebrádiókat helyettesítené, de nem rádió, hanem beledugnám a pendriveomat és arról játszaná az mp3 zenéket. De nem fülhallgatóval szeretném használni, hanem leteszem az asztalra és szól. Van ilyen?
2011. szept. 27. 11:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

LuckyestLooser! Hiteltelen az olyan észosztás, amikor a helyesírás csapnivalóra sikeredik. (Szigszalaggal a szájacskádat is beragaszthatod.)

Panda Péter! És abban mennyi ráció van, hogy te döntsd el mi értelmes és mi nem? (13:55-ös válaszod velejére reflektálnék, a korábbi válaszodat elfogadhatónak tartom.)

Egyébiránt az USB még nélkülözhető, mert ki lehet váltani a pendrive-ot SD kártyával.

Amúgy rengeteg fölösleges kacatot gyártanak és próbálják bemagyarázni az embereknek, hogy mennyire szükségük van rá. Úgyhogy nem hiszem, hogy az én általam keresett eszköz annyira elvadultan rossz ötlet lenne.

2011. szept. 27. 21:32
 12/20 Panda Péter ***** válasza:
ha a microSD játszik, akkor nagyon egyszerű a megoldás, veszel egy kukásolcsó (és mellesleg gyönyörű hangú) sandisk sansa clip+-t, beleraksz egy kártyát, és mellé veszel egy aktív sztereó hangfalpárt.
2011. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Amúgy valami ilyesmire gondoltam:

[link]

(azóta találtam)

2011. szept. 27. 21:38
 14/20 Panda Péter ***** válasza:

nem rossz kütyü, de szerintem olcsóbban (és hangminőségben jóval jobban) kijössz, ha az előző válaszomban vázolt megoldást választod.

egy kis kedvcsináló, clip+ rewiev:

[link]

[link]

2011. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy ez lesz. A Conradban meg lehet venni hangszórót és össze lehet építeni egy dobozba egy kis erősítő elektronikával és ebben kialakítanám a lejátszónak is a helyet.
2011. szept. 27. 21:49
 16/20 Panda Péter ***** válasza:
egy dokkoló-szerű bemélyedéssel az erősítő tetején plusz egy kivezetett jack kábellel elég elegánsan meg lehet oldani szvsz és a hagnjában sem fogsz csalódni, azt garantálom (persze ha az erősítő fokozat kellően jó lesz).
2011. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Azért körbejárom a témát mielőtt alkotni kezdek :))
2011. szept. 27. 22:06
 18/20 Panda Péter ***** válasza:
tiszta sor, viszont ha mégis ebbe a clip+ projektbe kezdesz bele, dobhatnál egy privátot az eredményről, mert érdekelne a dolog.
2011. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lehet?

Mert ez lenne a lelke. Néztem, sokféle szerelő dobozuk is van. Vannak elemtartók, abba ceruza- vagy góliátelem-akksikat tennék, már csak egy jó hangszórót kell a dobozba úgy beszerelni, hogy szépen szóljon.

2011. szept. 27. 22:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmit keresek, de én csak munkahelyre. A füles amúgy is zavar, de ott nem is célszerű azzal hallgatni, mert nem árt hallani a környezetemet, illetve a gépet, amin dolgozom. A rádió nem működik jól a csarnokban, ezért szeretnék egy mp3 játszót, amiben van hangszóró. A külön hangszóró pedig macerás. Azt tudom, hogy Creative Zen-ben van, amelyik hangszórós. (csak az drága) Illetve találtam a Vaterán is, talán nekem az lesz a jó. A minőség most nekem másodlagos, a lényeg a funkció.

Menj a Vaterára, írd be a keresőbe: mp3 lejátszó - és meg fogsz lepődni, talán neked való is van!

2011. szept. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!