Nintendo wii? Vélemények?

Figyelt kérdés

A férjem születésnapjára szeretnék venni egy wii-t (a fiunk még pici hozzá, de majd belenő :)) A kérdésem, hogy a netrol letoltott jatekok (pc-re) felirva mennek rajta? Milyen hardveres kiegészítőket érdemes megvennem hozzá?

(kérlek,írd meg hogy hány éves vagy, ha van ilyen masinád, és mennyit használod)

Köszönöm szépen


2009. ápr. 27. 12:31
 1/3 AdamMcKraken válasza:
58%
Még tavaly haverom nyert egy Wii-t, nagyon megtetszett, beindult nálunk is a Wii őrület, amikor tudtunk játszottunk vele, mert forradalmi az irányítás, nagyon király volt, beleöltünk jó sok pénzt a kiegészítőkbe is.. Neki a Wii Sport verzió jutott, szóval egy Remote + Nunchuck. Vettünk hozzá még plusz egy ilyen párost, mert a 2 játékoshoz szükséges, 1 Zeldás "puskát" meg egy sima pisztolyos átalakítót, így ketten tudtunk lövöldöznni (pont mint a játéktermekben) írtó király volt, meg vettünk ilyen PlayStation markolatot hozzá, azzal nagyon kényelmes volt autós játékokkal játzani (szerintem kényelmesebb mint a kormány átalakító), szóval kb 4-6hónapig tutikirály volt, csak mikor már minden jó játékot meguntunk, mert azért nem olyan tökéletes az irányítás, és csomószor volt szitkozódás ez miatt, meg kicsit bugyuták is a játékok, illetve egy idő után ismétlődőek, arról nem is beszélve h a grafika az csúnya mai szemmel.. idővel le lett cserélve egy XBOX360-ra, és szerintem jobban járt vele a haver. Bár attól függ mit keresel! Igen a PC-ről ki lehet hozzá írni a játéokokat (bár kicsit macerás), és szórakoztató egy ideig. Kisgyerekeknek mindenképp ezt a konzolt ajánlom a komolyabbak helyett, de felnőteknek, nem nem a legjobb a szavatossága, és a nagyonnagy mínusz az a grafika miatt van, meg a játék választék miatt. Szóval így hosszan ennyi :))) Amúgy 22éves vagyok.
2009. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, akkor keresek mást. :) igazából nincs sok ideje játszani, én inkább strategiai dolgokat szeretem, a tobbihez nem ertek, inkbb olyan tipusuak vagyunk, hogy jatszunk 1 jatekkal sokaig, mint sokkal keves ideig. ezek szerint nem nekunk való.még egyszer koszonom a hasznos valaszt.
2009. ápr. 27. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A Wii pedig nagyon jó választás lett volna Kedves Kérdező!
2012. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!