Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik az hogyha Xbox360-omma...

Létezik az hogyha Xbox360-ommal (flashelt) felmegyek live-ra patch, demo, téma egyéb miatt (de semmiféleképp nem multizni) akkor nem bannolni, hanem a FLASHT fogják eltünteni róla?

Figyelt kérdés
egyik ismerösőm felment 1patch miatt,és letörölték róla a flasht,hülyén hangzik,DE TÉNYLEG így történt.. és nekem most 1-2 hete flashelték újra.Lehetséges még mindig ez a flash-elvesztés veszélye,ha demot akarok leszedni? :( :/
2011. okt. 1. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
francba.. :/
2011. okt. 1. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem francba, ti a lopást választottátok, így abszolút semmilyen támogatás nem jár nektek, sem patch, sem demo.
2011. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudjál már hogy 4 játékot nem veszek 60 000Ftért!!!!!!!!!!!! :OOO hát te normális vagy?? még 10 000ret se adnék érte bazki,nemhogy 60 000ret.. úgyhogy Kussoljál!

Elmondom neked hogy nekem prémiumom van,amit 75 000-ért vettem még anno, kétszer flasheltem 12 000+driver csere volt 5000,3LED javitás 7000 és már most 100 000ret költöttem arra hogy egyáltalán legyen valami... és még ebben nincsenek benne a játékok...

2011. okt. 1. 18:32
 5/8 A kérdező kommentje:
És én nem lopok. én próbálok megélni.. tudod ki lop bazki a Bil Gates ott fent.. és tudod hogy kit lop meg.. TÉGED baszod.. tudod TÉGED lop meg!
2011. okt. 1. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem kellett volna flashelni és akkor a 3 ledet garanciával kijavították volna ingyen és az e-bayen 10 játékot vehettél volna ugyanabból a pénzből. Ha meg megélni akarsz, akkor kaját vegyél, ne Xboxot!
2011. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nah ez a legszánalmasabb látod?

Hogy ráköltessz a gépre százezer forintot, mert azt nem tudod ellopni, de a játékokra sajnálsz pár ezret.

4 játék 60 ezerért?

Nekem 12 eredeti játékom és még az sem került 60 ezernek a felébe se.

Nagyon el vagy varázsolva.

A lopás nem spórolás.

Ha nincs pénzed játékra akkor konzolt se vegyél...

Egyébként meg mindenki ezzel 15 ezres játék árakkal jön.

Baromság.

2-3 ezer forintért is lehet játékokat venni 6-7ért vadi új fóliásakat is.

De érted mindenki azt csinál, amit akar, kalózkodj, ha neked az jól esik, de leírom újra: ne várj semmilyen támogatást, mert egy fikarcnyi sem jár.

2011. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah igen, próbál megélni, úgy hogy 100 ezret költ egy xboxra. :D

(Amit nem mellesleg 40ért meg lehet venni)

2011. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!