Itthon pesten thome sat tv van, ha leviszem a beltérit egységet kártyástul hajdúszoboszlóra, ugyanugy fogom majd az adásokat? (ott már van egy müholdvevő, csak a beltérije buta)

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lavór ugyanarra a holdra néz, akkor valószínűleg menni fog. Esetleg a fej keverhetne be a lavóron, de azok általában azonos szabvány szerint készülnek. ( A régi beltériknél, ahol még nem frekvenciát kellett állítani, hanem máshogy volt számozva, ott másik fejjel máshova volt állítva ugyanaz a csatorna. De ez kb 20 éve volt)
2011. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. A lényeg, hogy az antenna az Amos műholdra legyen állítva (4 fok nyugat), a fej pedig univerzális legyen. Ahogy az előttem szóló írta, a régi analóg beltérikhez adott fejek nem mind alkalmasak a mai készülékekhez.
2011. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megjöttem vidékre, itt a thome-es beltéri velem

rákötöttem, jelnél 100%-ot mutat, minőségnél pedig 0%-ot! ötlet?

2011. okt. 6. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Antenna beállítása pontos? Elképzelhető, hogy másik holdat lát.
2011. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!