Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek tv, monitor és...

Mire figyeljek tv, monitor és házimozi rendszer vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni pár elektronikai dolgot;egy tv-t, monitort és egy házimozi rendszert. Tv-nél érdemes már 3D venni, vagy még nem? Full HD-t szeretnék mindenképpen. Monitor is hasonlóan full hd, általában játékra használnám. Házimozi rendszernél meg nem igazán tudom mit akarok, lényeg a "nagy" élmény lenne. Szval ezeken belül mire figyeljek? Felbontás, márka, válaszidő stb.
2011. okt. 5. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rá tudod szánni, akkor monitorból jobb lehet egy 1920×1200-as felbontású, netezés közben használhatóbb, mint a sima full hd, kevesebbet kell görgetni.
2011. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát a házi mozi rebdszernél sztem. SONY legyen ha tellik rámert az úgyszól olyan eredeti Semmi kép nem ajánloom a 3D-tv-t mert Becsikozodik és Panelhibás lesz!!Monitort meg sztem Samsung XL2370 legyen persze az se ólcsó mulatság!!
2011. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3D TV szimpla használattól is becsíkozódik? mert azt olvastam vhol, hogy a szüneteltetett kép okozza csak (azaz pl megállítok egy filmet)
2011. okt. 5. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát 3D TV-t szerintem nem érdemes, szerintem jobb kivárni míg a szemüveg nélküli 3D jobban elterjed bár az még jó pár év.
2011. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!