Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van joystick végtaghiányosok...

Van joystick végtaghiányosok számára? (X360)

Figyelt kérdés

Nincs kommentár,szerintem érthető.

Szükség van rá.


2011. okt. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom elképzelni a dolgot, ha csak a kinectet nem tekintjük ilyesminek...
2011. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én eltudok képzeni egy olyan "botkormányt" aminek van egy analog a tetején,plusz a gombok itt ott
2011. okt. 5. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Az xbox kontrolleren 2 analog kar van, két analog "ravasz" gomb, meg 10+2 gomb.

Ezt nem tudom, hogy lehet ujjak nélkül vezérelni.

De most megnézve a google elég sok találatot ad, habár konkrét megvehető kontrollert nem találtam, talán érdemes böngészgetni...

[link]

2011. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát,ez elég sajnálatos...amúgy rohadt nagy üzlet lenne szerintem...:)

Meg igencsak gondolhatnának olyanokra is,akiknek nincs mindenre lehetőségük.

2011. okt. 5. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Apukám miatt én is sokáig keresgéltem ilyen után. Igazából külföldön lelkes modderek csinálnak ilyeneket megrendelésre, de sajnos az ára kábé annyi mint maga a gép.

Esetleg még ez jöhet szóba:

[link]

Sajnos azt soha nem sikerült kiderítenem, hogy jó-e minden játékhoz, vagy csak repülőgép szimulátorokhoz (tudniillik mindenhol ilyenekkel tesztelték, végül is érthető módon) de ez tényleg elég minőségi termék és alternatíva nem nagyon van. Viszont az ára elég borsos.

2011. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ilyet láttam már videóban,valami TPS gaméval tolta vele a csóka :)

De sajna ez a dolog tényleg lehetne "általánosabb" egy kicsit..

2011. okt. 5. 23:44
 7/7 A kérdező kommentje:
2011. okt. 5. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!