Dobozos 1 éves MindigTV Extrát kell aktiválni (STB+1éves előfizetés)? A dobozon, illetve a dobozban semmilyen info nem volt, hogy kellene. A kártyát a Set Top Box-ba téve működik a szolgáltatás.

Figyelt kérdés
Az ÁSzF-ben olvasva egy éven belül kell aktiválni, de a neten 10 napot lehet néhány webshopban olvasni. Mi a működési elve a kártyának? Azaz a kártya hogyan járhat le? Senki fel nem írt a boltban semmilyen kártyaadatot, személyes adatot. Kifizettem, eljöttem, és használom. Rengeteg helyen olvasni kártyaaktiválási díjról, de pl. ezt is meg kell még fizetnem annak ellenére, hogy a boltban azt mondták, hogy ebben az árban egy évig minden benne van?
2011. okt. 7. 02:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami. A telefonos üygfélszolgálatban azt mondták, hogy használjam a kártyát, amíg lehet, majd ha letilt, akkor hívjam őket ismét.
2011. okt. 7. 02:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatosnak igaza van. Minél később aktiválod, annál később indul az egy év. Ha jól tudom, az új kártyák 10 napig aktívak, ez az ún. aktiválási időszak. Tehát ha a tizedik napon aktiválod a kártyát, akkor 10+356=375 napig "élvezheted" a szolgáltatást.
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezek szerint az sem baj, ha a 11. napon aktiválom, csak ekkor gondolom 1 napig nem lesz adásom (gondolom a 10. nap után tilt? bár ezt sehol sem olvastam a dobozban)
2011. okt. 8. 02:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ma letiltotta a rendszer az összes kódolt csatornát. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és fél órán belül ment is a megrendelt alapcsomag.
2011. okt. 14. 00:16
 5/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem mennyibe került ez a csomag, és hol jutottál hozzá? Nekem is kellene valamit lépni, mert nem akarok tv-nélkül maradni:)
2011. dec. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!