Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Fejegységet ajánlasz a...

Balazs00xx kérdése:

Milyen Fejegységet ajánlasz a következő összeállításhoz?

Figyelt kérdés

JBL 1200 watt mélyláda

kettő darab nagy ovál hangszóró hátul a kalaptartóban->

Mac audio 220watt 2 utas\pár

hátsó ajtó 2 darab nagy ovál ->

JBL 240watt 2 utas\pár

első ajtók->

Mac audio 16,5 cm 200watt 3 utas\pár


Erősítők; Blaukpunt 450 watt hajtja az 1200wattos jbl ládát

Kenwood 150watt hajta a kalaptartóban lévő Mac audio ovál párt


mindehez milyen fejegységet ajánlanál?

(egy ford mondeo kombi autóról van szó, eddig egy sony xplod 4x45 watt hajtotta de mivel ez kevéske a tisztább és jobb hangzásért komolyabb rádiót is szeretnék kb 30.000 Ft-ig)


2011. okt. 7. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ 30 ezerért nem veszel komoly fejegységet!! az a 1200 w rms teljesitmény ?? mert szerintem nem power szériások tudják de max-ba (400/1200) ahhoz meg nem lesz jo az erösitö amit irtál ...
2011. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó a hangja !! pontatlan lesz ...!!
2011. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ez az egész nem jó így ! kalaptartóba minek? sose raknak nézd meg teszteken ha nem hiszed el, hátsóba se szokták de elmegy ...Elsö szetted mivel hajtod? magnóval ? 200 w annak legalább 80 w RMS a terhelhetösége nem jó nem lesz öröm a szádon..
2011. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azt írtam le ami rá van írva a dobozba, hozzáteszem ez már mind be van szerelve és nagyonis szépen szólt, de egy új rádiót ideje beszerezni ezért adtam el kb egy órája az xplodot mivel az egy középkategóriás ink alsó ..


az 1200 watt a dobozra volt ráírva zenei terhelhetősége 800watt a többi hangszóró 80-150 watt közötti terhelhetőség..


és lehet hogy nem így szokták de nekem így rakták össze, autohifis srác bár még csak tanonc nem vizsgázott le..



szóval ezeken tudva milyen rádiót ajánlasz?

2011. okt. 7. 18:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj a srác tanulhat még sokat mert a komoly magnókban nincs benne első szett, második szett ,kalaptartó szett , meg mélynyomó, vezérlés ilyen nem létezik ! Előre kellet volna egy nagyon komoly szett meg hátra egy komoly mély egy komoly erősitöre!! egy jó magnóval!! Bármilyen jó szerelő is így rakná össze ennek a szerelönek köze nincs az autohifi épitéshez..! Te meg azt hiszed,hogy ez tök jó nem akartalak megbántani ezzel .. boccs..!!
2011. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
JBL meg nem gyárt 800/1200 hangszorót 800/5000 van GTI sorozat de azt meg nem tudod megfizetni db 150.000 ft
2011. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akármilyen felsökategoriás magnót raksz bele nem tudja majd kezelni a rendszert !!Mit kezd szerinted a processor a 3 pár szettel ami inkább hátul van meghajtva !Elöl meg semmi hajtás az a fontos !! Amit elöröl hallasz meg hátulról a magnó úgy hozza össze a füledig hogy egybe hallj mindent.de igy nem jó !!
2011. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fra ncba , azt hittem komoly zeném van:S:S picsbaS: következő autómba autohifi szerelőnél csináltatom lesz amennyi lesz bánom is én:S
2011. okt. 7. 22:43
 9/13 A kérdező kommentje:

tehát akkor tökmindegy milyen rádióm van?:S:S

és tök fölöslegesen tettem bele 3 szettet kettő erősítőt meg egy ládát:\ (a ládára akk is ez van ráírva , 58.000 volt médiába fél éve)

2011. okt. 7. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
3 szett árából vettél volna egy jót elöre az a legfontosabb azt erösitövel a mélyt hátra erösitövel egy jo magnó szerintem használtan egy 50. es alpine és mosolyogsz már .. : )
2011. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!