Hogyha UPC-s netre és TV csatornákra szeretnék előfizetni, akkor műholdon, vagy kábelen oldják meg a bekötést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek (60 km-el arrébb) kábelen vitték be, viszont én ilyenről még ne hallottam, hogy UPC kábelen oldaná meg a bekötést... Viszont nekem is jobb lenne a kábeles bekötés. Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 9. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Net nem megy műholdon.. (Illetve mehet, de igen-igen drága lenne)
2011. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogy tudják ezt megoldani, ha másik szolgáltatónak a kábele van behozva? Arra a kábelre raknak egy modemet?
2011. okt. 9. 09:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Akár egy kábelen be tud jönni minden: TV, telefon, NET..

Igen, tesznek a NETre egy modemet, gyakorlatilag elfoglal max. 1 TV csatornányi "helyet" és működik.

Más kérdés, hogy kell egy "visszirányúsító" is, mert ugye a net (és a telefon) kétirányban dolgozó eszköz, de ez nem probléma... Ezt tehetik oszloplecsatlakozásra, aknába, szekrénybe, mindegy..

2011. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja! BOCS.. mÁSIK SZOLGÁLTATÓ KÁBELÉHEZ NEM NYÚLHATNAK, HA AZON JÖN VALAMI.
2011. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ide lehetetlen a UPC-s net? :(
2011. okt. 9. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Upc-s net/tv/telefon csak kábelhálózaton működik azon belül is csak UPC tulajdonú hálón.Más szolgáltató kábelhálózatát nem használják(nem használhatják).

Kábeltv szerelőként szívesen segítettem volna konkrét válasszal de nem árultad el hol szeretnéd beköttetni, így azt ajánlom hogy az UPC honlapján a szolgátatáskereső menübe add meg a bekötés címét és kiírja a rendszer lehet e nálad vagy nem!

2011. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fejér megye/Sárbogárd... de szerintem nem lehet sajnos =(
2011. okt. 9. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobb oldalt ott a kereső.

[link]

2011. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos nem lehet.. :(
2011. okt. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!