Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Analóg beltérit használ még...

Analóg beltérit használ még valaki?

Figyelt kérdés
Van egy polármountos analóg beltérink, az astrára van fixálva, sajnos csak német adók jönnek már.
2011. okt. 9. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van még, de nem igen használom, kb. 1 éve nem kapcsoltam be. Az Astrán kívül az Atlantic Bird 3-on vannak még francia analóg adók, de azokat is le kapcsolják november 29-én.
2011. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is most kapcsoltam be. Amióta nincs DSF, nincs mit nézni. Németül nem tud senki, angol adó nincs. Nem tudom, hogy egy ingyenes digitális műholdvevőbe érdemes-e invesztálni. Dekóderkártyát nem veszek hozzá, nem kell bele modulegység. Milyen árban mozognak?
2011. okt. 12. 02:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szabadon fogható adásokhoz már 8000 Ft-tól lehet digitális vevőt kapni, a HD vevők ára kb. 20000 Ft-tól indul.

[link]

Ha angol nyelvű csatornák érdekelnek, akkor az Astra 2 pozíciót ajánlom (28,2° kelet).

A DSF egyébként még létezik, csak már Sport 1 néven fut.

2011. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annak hol tudom megnézni a csatornalistáját, frekvenciáit?
2011. okt. 12. 13:36
 5/7 A kérdező kommentje:

Hopsz, megvan: [link]

90-es tányérral A É46/K21° mennyire vehetőek a kódolatlan digitális adások (Békéscsaba)? Anno a Türksat 1C-ről is tudtunk fogni a K37°-ról. Ezek az angol adók pont jók lennének nekem, internetről nem engedi nézni a BBC.

2011. okt. 12. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a BBC és ITV csatornák csak nagy méretű antennával (180 cm felett) foghatók (Beam oszlop "UK" jelzés).

A többi csatornához (11222-es tp.-től felfelé) viszont bőven elég a 90-es.

2011. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó a fene. Akkor a 90-es tükörrel úgy sem mennék semmire, ha famentes helyre teszem. Felejtős az egész.
2011. okt. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!