LG Monitor-TV frissítése?

Figyelt kérdés

Van egy LG M228WD-BZ típusú LCD monitor-tévé kombóm, ennek szeretném a szoftverét frissíteni (jelenlegi 5.2.4), mivel a weboldal szerint a frissítés után elérhető lesz benne a fullHD megjelenítés, és aktiválja a belső digitális dekódert (mindkét funkció be van építve, de valami oknál fogva ki van kapcsolva). A leírás szerint ezt a szoftverfrissítést digitális jelen keresztül lehet megoldani, de nekem sehogy sem sikerül. Próbáltam az előfizetett UPC-s digitális kábelTV jelével, a földi sugárzású digitális jellel, és semmi, hiába van bejelölve a szoftverfrissítés, nem ugrik fel az ablak, mint ahogy a leírás mondja.


Van más módja a házi szoftverfrissítésnek?


2011. okt. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, leszeded a gyártó honlapjáról a frissítést tartalmazó kis csomagot, kicsomagolod, rámásolod egy pendrive-ra, és ha van a monitoron, akkor usb-ről végzed el az eljárást. (én is így frissítettem fel a Samu tévém firmware-jét nemrég)
2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyártó weboldalán nem találtam frissítést, ennek a TV-nek külön letöltési szekciót sem, és sajnos nincs rajta USB foglalat :S
2011. okt. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!