Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az msn-em nem enged bejelentke...

Az msn-em nem enged bejelentkezni, mindig kiírja, hogy hiba. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A gépemen Windows7 van, de én a 2009-es msn-t használom, mert az újat nem szeretem, mert ott nem tudom megváltoztatni a nevemet becenévre meg stb...

Szóval, már vagy 1-2 hónapja nem enged bejelentkezni az msn-em, mikor beírom az emailem meg a jelszavam akkor elkezd tölteni, majd kiírja, hogy hiba: a messenger működése leáll. Már próbálkoztam mindennel... letöröltem majd újra felraktam, javítást is csináltam, de az se segített. Valaki segítsen!!!

Kimásoltam a részletes hiba leírást, hátha valaki így megtudja mondani, hogy mi lehet a gond...


Problémaesemény neve: BEX

Alkalmazásnév: msnmsgr.exe

Alkalmazásverzió: 14.0.8117.416

Alkalmazás időbélyegzője: 4bc935af

Hiba - modul neve: unknown

Hiba - modul verziója: 0.0.0.0

Hiba - modul időbélyegzője: 00000000

Kivétel - eltolás: 008e1924

Kivételkód: c0000005

Kivételadatok: 00000008

Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.768.3

Területibeállítás-azonosító: 1038


További információk a problémáról:

LCID: 1038


2011. okt. 10. 10:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!