Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows7 fagyási problémákkal...

Windows7 fagyási problémákkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja olyanokat csinál a gépem,hogy belépek 1 játékba kb másfél percig jó aztán befagy,de a hang nem csak a kép és a játékmenet,utána magához tér a gép de ugyanúgy 1-2perc múlva vissza is fagy.Mindig változó van amikor 3-4percre fagy le van amikor csak 20-40secre.Mostanában a szar idő miatt nem tudok mást csinálni itthon csak gépezni és már durván az agyamra megy:/Próbáltam azt is,hogy 4ből 3ventillátort lehúzok hátha táp a szar,de semmi változás.Futtattam mem-test-et az azt írta,hogy hibátlan ram,ugyanez proci tesztelő progival.Aztán vga testet is nyomattam a furmark7et de annál elindítom a testet és leáll a gép...ez is mitől van? HDD testelőt is nyomattam de az sem irt semmi nagyobb gondot.A windows újratelepítésével is próbálkoztam,a BIOS-frissítésével is de semmi úgyanúgy fagyások:/


A gépem:


Op: Win7 ultimat 64

Alaplap: Msi k9 neo v2

Vidikártya: Asus geforce 9800gtx+ 512mb

Ram: kinston-vagy kingmax (fejből nem vágom)1db 1gigás-1db 2gigás 800mhz mind2

HDD: Western Digital Caviar Green WD6400AACS 640GB

CPU: Amd atlon 64 6000+ dual core 2.98Ghz

Táp: Colorsit 420W


Segítsetek pls!!!


2011. okt. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

windows.

telepítsd újra. <-- legegyszerűbb megoldás.

megpróbálhatod megkeresni a fagyást okozó programot <-- ez olyan 50%-ban sikeres.

2011. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biost mi a fenének frissítettél, ha előtte jó volt? újratelepítéssel visszapakoltad a problémát okozó programot is.
2011. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oda írtam h próbálkoztam újratelepítéssel...a fagyást okozó programot próbáltam keresni de fogalmam sincs mi lehet vírus irtót is cseréltem és csak az alap programok vannak fent(torrent,deamontools,msn,formatfactory,hamachi,fraps,firefox,avg)játék: minecraft,gears of war,meg a shaun white sk8bording. ennyi szal nem tom.Biost pedig azért frissítettem mert spanom szerint az javít vmit.Szal vmi hardver hiba van sztem.de fogalmam sincs mi lehet csak tápra tok tippelni.:/
2011. okt. 12. 22:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért vmi olyan választ is megereszthetne vki amivel érek is vmit....köszönöm.
2011. okt. 14. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
merevlemez adatkábel érintkezések, stb.
2011. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!