Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Ipod VS más gyártók?...

Apple Ipod VS más gyártók? Milyen MP3/MP4 lejátszót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy új mp3/mp4 lejátszót. Sokan mondták, hogy ha minőségi cuccot akarok vásárolni akkor az Ipod a jó. Miért a többi gyártó miért rosszabb? Én az Apple cuccokat irreálisan drágának tartom. Egy Sony, egy Philips vagy egy Sandisk mp3 lejátszó az miért rosszabb? Mennyivel tud kevesebbet? Nekem a jó hangminőség a lényeg meg a sokoldalú beállítások (equalizer, rádió, egyszerű menürendszer...stb.)
2011. okt. 14. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Az apple cucc ugyanúgy tönkremegy 2 év alatt, amint lejár a garancia, mint egy gagyi 3-ezres concorde.


szóval nem értem miért húzzák rá az élettartam dolgot, esetleg a kinézet meg az almalogó érhet benne annyi pénzt.

Meg hogy ugye közvetlenül töltheted fel iTunesből, azt se felejtsük el. Tehát gyakorlatilag azért olyan drága, mert te nem hardvert, hanem szoftveres kényelmet vásároltál.


a concordokkal meg szenvedhetsz a konvertálással és fájlhuzogatással, amíg iTunesbe behúzva ugyanazt a fájlokat keres hozzá albumadatokat, egyedi albumképet adhatsz hozzá, nem utolsósorban a magyar itunes boltban is tölthetsz le számokat.

2011. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az hatalmas hülyeség, hogy egy iPod hangtechnikába verhetetlen.

Ezt max az Apple fanboyok mondják, akik elmúltak 14 évesek és ezért azt hiszik mindent tudnak mindenről.

Egy 10-20 ezres Sandisk/Sony/stb hang szempontjából jobb.

Pl. Sandisk Sansa Clip

2011. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Panda Péter ***** válasza:

ajánlott típusok:

Sandisk Sansa Fuze, Sandisk Sansa Clip+, illetve néhány Sony és Samsung lejátszó (meg az elitisták, Archos, Cowon).

személy szerint átlagos felhasználásra a Fuze-t ajánlom, sportoláshoz a clip+-t.

2011. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a Fuze amúgy nagyon drága.

Vagy +10k-ért már iTouch-ot lehet venni, ami oké, hogy zeneileg nem olyan jó, de rossznak az sem rossz, és azért mégis iOS megy rajta meg érintőképernyő

2011. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én a Cowon-ra esküszöm. Húgomnak Ipodja van, nekem egy jóval olcsóbb Cowon Iaudio F2-es típusú mp4-lejátszóm. Többet tud mint a húgom Ipodja, a hangminőségben pedig még most is simám veri a mai legújabb Apple mp4-lejátszókat az fix! Pedig már 3 éve van meg a Cowon-om.


De a Mobiblu is k*rva jó Mp3 lejátszókat gyárt. Az Apple fel sem veheti velük a versenyt. Bár a Mobiblu az drága, de sokkal többet ér, mint az összes Ipod együtt.

2011. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Cowonról már én is hallottam jó dolgokat. De a Mobiblu-t azt nem ismerem (persze ettől még lehet jó).
2011. okt. 15. 13:22
 7/10 Panda Péter ***** válasza:
ne röhögtess már, refurbished fuze-t kapni 10 ezer forintért, annyiért hol kapsz Touch-ot?
2011. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@Panda Péter:


Repedt kijelzős 1. gen-t vaterán :D

2011. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20-ért kapsz 2. generációs használtat vaterán :d amúgy sokan szarozzák az ipodot, de nem az, csak nem mp3-ra van. játékra, filmekre, jó rendszere van, de ha csak mp3 kell vagy mp4 akkor bármilyen olcsóbbat is ajánlok.
2011. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a zenei hangzása ennyi pénzért sz@rnak mondható az itouch-nak, mert nála többször olcsóbb cuccok megalázzák. Az ipod classic már faszán szól. Amúgy normális 2g-t inkább 25-ér kapsz, de még az is zsebkarcos, mert itouch-nál elkerülhetetlen, hogy az legyen.
2011. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!