A PANASONIC LUMIX FZ45-ös fényképezőgépen, hogyan lehet számítógépen megnézni a videókat amit készítettem?

Figyelt kérdés
Régen volt valami CODEC-em azt felrakkat és kihozta , cask nemtom mivolt a neve.! De lehet hogy máshol is meg lehet nézni gépen csak én vok hülye . :)
2011. okt. 17. 14:38
 1/8 anonim válasza:

Hát hogy másképp, átküldöd a gépre és megnézed.

Átküldöd, ott ki írja hogy melyik meghajtón/cserélhető lemezen van (ez lehet az 'N, L, stb helyi lemez)

általában tehát v.melyik helyi lemezen van!

De most nem nagyon értem a kérdésedet...ha nem megy akkor kérdezz, ha tudok segítek, de nem nagyon értem hogy mit nem tutsz euzen

2011. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést , de nmeértem.

Szóval arrol van itt szó hogy a számítóépen nem jelenik meg a vido fájl , tehát ki se hozza a gépen

2011. okt. 17. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Veszel egy kártyaolvasót, kimásolod a kártyáról a videót a PC-re és megnyitod VLC playerrel.


Az adatkábeles megoldásokat meg a fényképező saját szoftvereit gyorsan el lehet felejteni...

2011. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, a kártyaolvasó tényleg jobb megoldás
2011. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösöznöm a válaszokat ,de most se jó!

A képeket megtudom nézni csak a videókat nem!

2011. okt. 17. 16:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Megoldódot a problélám . De azért köszönöm szépen a válaszokat
2011. okt. 17. 16:26
 7/8 anonim válasza:
És hogyan?
2011. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hozzáraktam kártyaolvasóval ahogy mondtátok ,

Csak a videók egy nagyon eldugott mappában voltak , de addig kerestem míg megnem találtam :)

2011. okt. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!