Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung YP-K5 - elromlott -...

Samsung YP-K5 - elromlott - hol lehet javíttatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még 2006 karácsonyán lettem gazdája egy Samsung YP-K5 mp3-lejátszónak. Egészen tavalyig tökéletesen működött, amikor is a bekapcsoló gombját egyre erőteljesebben kellett használni, végül (szerintem) felmondta a szolgálatot, mert nem tudom bekapcsolni. Gépre kapcsolva működik, mármint adathordozóként, és azt írja hogy teljesen töltve van, de többet nem tudok vele kezdeni! Érdeklődni szeretnék, hogy hol és milyen irányba keresgéljek megbízható javítási lehetőséget? Szeged környékén volna a legjobb, de ha kell, országon belül bárhova elmegyek, mert számomra mégis csak nagy érték a készülék!


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. okt. 18. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemistudooom..... Számítástechnikai üzletben??
2013. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi az változó ár biztos van a környéken olyan üzlet amit az elöbb említettem
2013. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
valaki nem tudja hol lehet ilyen készüléket kapni?
2014. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!