Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE46"D6100 vélemények?

Samsung UE46"D6100 vélemények?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.
2011. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 6500-as van, igaz csak 40-es


Ami tetszik:

- Tiszta, már már túl steril kép, de lehet "cinema" üzemmódoba kapcsolni és az nekem teljesen oké

( Egyébként a kép az teljesen szubjektív dolog. Szerintem nézz meg több TVét is és márkától függetlenül lehet választani)

- Van DLNA és WiFi tehát a számítógépről is tudsz filmeket lejátszani

- USB drive vagy külső HDDről is képes filmeket lejátszani, képeket nézni

- Az internetes youtube, picassaweb nekem nagyon tetszik

- A 3D cucc elég pazar, bár szemüveg kell hozzá ( ez csak a 3D-ben készült filmekre igaz, a TV által konvertált 3Dés képek a 2Dés adásból vagy forrásból nevetségesek )


Hátrány:

- felesleges applikációk ( pl minek böngésző egy TVbe? Távirányítóval nem élmény szörfözés )

- Kissé lassú indulása a "smart" funkcióknak

- A hangszórók...hát elég szutykok szerintem...:D Ám ez az összes TVre igaz. Tehát mindeképp érdemes hozzájuk valami jóminőségű házimozi rendszert beszerezni

2011. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!