Hogyan kell használni egy projektort?

Figyelt kérdés
Kaptam egy philips projektort, de nem tudom használni, nem jövök rá, hogy hogyan kell, leírást meg nem találok hozzá. (Philips cSmart LC4433 LCD Projector)ez az. Aki tud legyen szives írja le nekem, vagy küldjön egy linket, köszönöm!
2011. okt. 20. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha PC-n használod fogod rádugod a videokártyára ott ahol a monitort használod a monitort meg a projektoron lévő kimeneti csatiba teszed. Aztán bekapcsolod megvárod amég betölt meg kicsit felmelegszik plusz ugye ki élesedik a kép aztán a lencsénél ott állítgatod.

Ha az a bajod hogy 2 csatlakozó van a videokártyádon akkor át állítod a képernyő beállításoknál a 2. monitor funkciót is és akkor használhatod így is.

2011. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kerül sokba egy keresés...próbáld meg..

[link]

2011. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2011. okt. 22. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!