Skullcandy jó márka?

Figyelt kérdés
Megéri? Milyet vegyek?
2011. okt. 20. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó márka...olyan vegyél ami neked a legjobban megfelel, van miből választani...
2011. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy jó márka.

Vagyis attól függ mihez képest jó.

Egy Sony Ericsson fülesnél még talán jobb, de a jó márka az a Sennheiser, meg esetleg AKG

2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

pl:

Lowrider 12k

HESH 16k

Skullcrusher 22k

2011. okt. 20. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van kedvenc márkája, természetes volt, hogy olyan is akad aki azt írja, hogy ne jó...olvass utána, nézz meg neten értékeléseket, nézd meg, hogy hasonló minőség és termék mennyi, milyen...én tudom, hogy zenész ismerős adott sok pénzt Skullcandy "in ear monitor" - ra és nem hiába, meg is van elégedve vele.
2011. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem a legrosszabb, de en pl. kinevetem aki Skullcandy-t vesz, mert ha mar penzt kolt ra, akkor miert nem vesz jobb markat?
2011. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mr. Idegen ***** válasza:
47%
kineveted? talán neked sennheiser-red van?
2011. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
tudom, nem aktuális, de az már igencsak leb*szott, hogy mindenki fikázza a skullcandyt. ez kb. ugyanaz, minthogy fikázzák az iphone-t. Mer sok embernek van ojanja, és nem egy olcsó márka sem az apple sem a skull. DE attól még mind a kettő nagyon jó. Nem vagyok elfogult csak van tapasztalatom arról hogy mijen is egy skull füles. Igaz 2 hónap után cserére ment, de ez az én hibámból volt(borultam egy jót biciklivel). Szóval nem kell ez a sennheiser imádat, persze az is jó nem az... na mind1 peace és SKULLCANDY AZ JÓ MÁRKA!!!
2012. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

iPhone-t aki utálja az csak hülye, és tényleg irigységből (és nem, nincs iPhone-om, nekem nem tetszik, viszont beismerem, hogy egy jó csúcskategóriás mobil).

Skullcandy-t viszont nem ezért utálják.


És igenis szar.

Oké, lehet szól "jól" szól, de ugyanazt a minőségű "jó" hangzást egy 5-10 ezres egyéb, Shure, Beyer, stb is ki tudja magából préselni, ha nem jobbat (miközben ugyanez a minőség Skullnál mondjuk 20 fölött kezdődik).

2012. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem pedig igenis jó márka. Nekem már több mint két éve van sima egyszerű skullcandy ink'd-em, gyönyörűen szól, strapabíró, arról nem is beszélve, hogy 5000 ft-ba kerül és nem 20000, ahogy az előttem válaszoló állítja.
2012. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ugyanaz mint a beats javarészt a márkanevet fizeted meg.

Am meg haveromnak úgyhogy rendeltetésszerűen használta tönkrement pár hónap alatt szal inkább sony-t vegyyél

2013. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!