Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A projektorban az izzófigyelő...

A projektorban az izzófigyelő elektronikát hogyan lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Projektor típusa: Toshiba TDP-S20
2011. okt. 21. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A melegedés érzékelőre gondolsz? Azt sehogy. És nem is érdemes, mert láttam már túlhevülő és felrobbant izzót.
2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kiégett az izzó, és nem akarok újat venni, hanem belebarkácsolni egyet, de az izzófigyelő elektronika sajnos észleli, hogy nincs bent az igazi izzó, és ezért izzó hibaként kikapcsol. Sajnos így nem tudok másmilyen izzót beletenni, csakis egy eredetit. Ezért kéne ezt a funkciót kikapcsolni valahogy. De hogyan?
2011. okt. 22. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok rá workaroundot. Naív userként (a gyártó által rendelkezésedre bocsátott eszközöket használva) nem tudod megoldani.

Keresgéltem a guglin, de nem nagyon találtam semmit a dologról.

2011. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerinted manuálisan meg lehet oldani?

Pl.: leforrasztunk valamit a projektor alaplapjáról...

2011. okt. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!