Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Anyám vizet öntött a tévébe,...

Anyám vizet öntött a tévébe, (hosszú történet. ) van még rá esély, hogy visszajöjjön a kép?

Figyelt kérdés
Vizet öntött rá(is), letöröltem amint tudtam, de belefolyt elég sok. Most csak hang van és kép nincs, Kikapcsoltam, de eléggé aggódok miatta. Szerintetek megszárad és rendbe jön?
2011. okt. 24. 21:02
 1/7 anonim válasza:
Fogadjunk, hogy virágot locsolt! :)
2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyan zárlat keletkezett amiben kiment alkatrsész.Nagy esély van rá.
2011. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vártál volna 2-3 napot hogy kiszáradjon anélkül hogy visszakapcsoltad volna sőt vissza dugtad volna a konnektorba akkor még lett volna esély arra hogy gond nélkül megússza. Szóval viheted szervizbe és kérd el anyádtól az árát is.
2011. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még vizes volt és úgy kapcsoltad be???! Ilyen esetekben KI KELL HÚZNI a dugaljból is, mert hazavághatja a biztosítékot is.
2011. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, az árát azt kérhetem... Még 80 forintot is visszakért az előbb. Köszönöm neki...
2011. okt. 24. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül is nem úgy kell elképzelni, hogy egy pohár víz bele lett öntve. Csak ráment a TV-re is, úgyhogy remélem van még esély megúszni a szerelőt.
2011. okt. 24. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, hálistennek vissszajött a kép. Nem kell erre is pénzt kiadni, utólag is köszönöm mindenkinek a segítséget!
2011. okt. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!