Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot készülök venni....

Laptopot készülök venni. Találtam is egy viszonylag olcsót a neten, de kíváncsi vagyok ki mit gondol?

Figyelt kérdés

A márkája: Asus Eee PC 1015B

proci: AMD Fusion Dual Core c50 (1.0 ghz)

videókártya: ATI mobility radeon hd6250

ram: 1GB ddr3

winyó: 250GB

operációs rendszer: windows 7


ki mit gondol? érdemes megvenni? vagy nézzek egy másikat egy kicsit nagyobb memóriával? nem tudom ez a proci jónak számít? operációs rendszernél meg inkább xp párti vagyok de manapság már mindehol vista meg windows 7 van a gépeken. kössz a válaszokat!


2011. okt. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem laptop, ez egy netbook. A netezésen kívül másra nem igen használható.
2011. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ram-ot 3 GBalatt semmiképp, vinyó is lehetne nagyobb! És igen, ez inkább netbook.
2011. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 giga is elég egy ilyenbe, ha XP-t teszel rá.

De ha laptopot akarsz, tényleg ne netbookot vegyél, mert kb semmire nem jó.

2011. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha laptopra vágysz akkor laptopot vegyél.

Ez max filmet nézni jó a buszon ha nincs térerő wifizni.

Amúgy nekem is van, de én arra használom hogy emailekat kapok és küldök róla.

2011. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj, ha játszani akarsz, márpedig szerintem azt szeretnél akkor ez nem elég. Én amit sikeresen kifogtam 110 ezerért az egy Acer Aspire 7540 laptop.

Processzor:AMD Athlon II Dual-Core M300 2.0 GHz

Memória:4GB

Videókártya:ATI Radeon HD 4570 512MB

Ez nekem bőven megfelel, gyors is, szinte minden játékot elvisz, úgyhogy ha jó gépet szeretnél az csak a szerencsén múlik :) Nekem megadatott :D Nézzél körül a neten hátha találsz valamit jó árért.

2011. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!