Melyik a legjobb tablet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Szeretem az apple-t nem erről van szó...iphone4-em van...csak tabletbe nem teccik...
2011. okt. 27. 07:48
 12/26 anonim válasza:
72%
Egyáltalán nem felesleges dolog. Internetezni tökéletesen lehet rajta, aki okos telefonokkal hasonlítja össze az nagyon buta. Egy ekkora kijelzőn sokkal tökéletesebben, gyorsabban lehet böngészni. Gépelni tökéletesen lehet rajta, szövegszerkesztésre alkalmas, prezentációk vezénylésére is kiváló. Szórakoztatás szempontjából: a filmeket lejátssza, nem lehet belekötni. A kamerát mondanám kicsit gyengébbnek benne, de az se veszélyes. Ezt meg, hogy így kijelentetted, hogy Apple termék nem kell, nevetségesnek találom. A piacon az iPad a legtökéletesebb táblagép amit lehet kapni mostanság, az operációs rendszerét a legkönnyebb kezelni, ez a legletisztultabb, legmegbízhatóbb. A netbookokhoz hasonlítanám tableteket, ha lehet választani tablet és netbook között, okosabb döntés a tablet.
2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
utolsóval egyetértek
2012. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
7%
apple az túlárazott és korlátozott, én androidosat vennék, amúgy nem kell rögtön Galaxy Tabra gondolni, más tab is van ami sokkal jobb mint a Galaxyk.
2012. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Nekem mind a három van plusz egy asztali gép. Mindet másra használom, a tabletet főleg tanulásra, olvasásra, ágyban fekvős netezésre. Szerintem kábé erre jó "ösz-visz".


Pont ezért nem apple-t vettem, mert hét colos kellett a mobilítás miatt. Ezt zsebere tudom vágni és jobb róla tartósan olvasni mint egy telefonról buszon ülve vagy a parkban a füvön. Árban 35e volt újonnan ami nevetségesen jó ár.


Szerintem azt mérlegeld mire kell.


Az apple nagyságrendekkel jobb kiegészítők és operációs rendszer terén, de egy laptopot az ipad is csak igen nagy kompromisszumokkal tud helyettesíteni, vagy néha úgy se...pl.: sose fogsz rajta egy indexeses videót megnézni...

2012. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
27%
Ja persze,csicska asus most jött ki a tablet piacra,mint az android -.-"" Egyértelmű,hogy iPad3!!;)
2012. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Fogadjunk neked csak azért tetszik mert ketté lehet szedni :)
2012. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
..talán arra van a tablet, hogy pl. ha elmész nyaralni, kirándulni vagy bárhová ahová már túl nagy a laptop de szeretnél netezni, filmezni meg játszani, akkor elvidd. Szerintem nem szabad laptopokkal összehasonlítani egy tabletet! A tablet arra való hogy előkapod és már netezel is, nem pedig felkapcsolod, betölt....stb.
2012. aug. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja igen. Nekünk van otthon iPadünk, 3 laptopunk meg 3 PCnk, de én mostanában szeretnék egy "ócsó" 25 ezres tabletet venni. Nem villogni, hanem mert kell. És ájfónokkal meg HáTéCékkel azért ne hasonlítsuk már össze a tabletet. Ezen legalább lehet rendesen netezni, nem egy kis lyukon böngészel!
2012. aug. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 monster2222 válasza:
73%
Szerintem a Nexus 7 a legjobb. Persze ez az én véleményem. Van aki jobban szereti a iOS rendszert. Az pedig nem igaz, hogy a tablet baromság. Attól függ, hogy mire szeretnéd használni.
2013. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!