Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ujra szeretném rakni a gépem!...

Valaki003 kérdése:

Ujra szeretném rakni a gépem! 2 Partícíó van létrehozva, és a C- meghajtón van a XP, na de most hogyha ujra szeretném rakni arra megyek hogy Partíció törlése akkor a D- meghajtót is törli vagy csak a kiválasztott (C) meghajtót törli?

Figyelt kérdés
Nézelődtem Forumokon de nem találtam semmit ://
2011. okt. 26. 06:57
 1/2 .:Laci:. ***** válasza:
ha törlöd a partíciót akk törlöd a c meghajtót, a d megmarad de a c elveszik. sztem inkább formázd le a ct és úgy rakd rá az új op rendszert vagy ha akarod akár a d-t is leformázhatod, de akk elveszik minden
2011. okt. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Easy todo Backup... ha már felraktad újra a rendszert akkor csinálj egy mentést róla és ha megint gond an csak húzd vissza nem kell telepítéssel szenvedni
2011. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!