Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Annak akinek van sal pa25-ös...

Annak akinek van sal pa25-ös hangfal párja annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Hangos? jól szól? jól adja a basszust ? esetleg valami problémátok gondotok van vele ?
2011. okt. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyooon hangos. :-D Én anno amikor nem volt még szinte semmim ezzel hangosítottam. Basszus jön rendesen. Mai napig megvan és szól. Itthoni tuctucra használom de hangját csak szabadtéren lehet élvezni igazán, mint az összes többit.
2011. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy a hangját csak szabad téren lehet élvezni ? :)
2011. okt. 26. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha otthoni zenehallgatásra szeretnéd és minőséget akarsz nagy hangtartománnyal akkor ne ezt válaszd. Ez is jól szól de beltéren ha kicsi a hely nem tud kibontakozni. Ez inkább csak a hangerőre megy.
2011. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A SAL termékek köztudottan nem a legjobb minőségűek. Akinek csak az fontos, hogy szóljon, annak tökéletes választás, de ha már a szép hang is szükséges, akkor már komolyabb holmira van szükség. Szerintem Orion HS500 vagy 511, esetleg Videoton DC2550, ezeknek elég szép hangjuk van, és ezek is meg tudják zörgetni rendesen a szekrénysort. Igaz régiek már, de ma is tökéletesen megállják a helyüket.
2011. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!