Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezeket az xbox 360 játékokat...

Ezeket az xbox 360 játékokat érdemes beadni valami használt játék kereskedőhöz? (lent)

Figyelt kérdés

Xbox 360-ra megvan a: - Nascar 09

- Def Jam Icon

- Lost Planet 2

- Crash Time 2

- Skate 1

- Star Wars Forece Unleashed 1


Ugye nem új játékok de például Magyarországon a Nascar 09 az ujabb mert a 10-et csak Amerikában adták ki.


Mennyit érhetnek a játékok külön-külön és egybe?

Esetleg Szegeden belül hova vihetném őket, hogy pénzt kapjak értük?


Előre is köszönöm!


2011. okt. 27. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem össz. egy 10-est kapsz érte.Lehet hogy csak Bp.-n van,de az 576-ban beveszik a használt jó állapotú játékot.Neten nézelődj.Maszek konzolboltokban érdemes próbálkozni.

Üdv.!

2011. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz
2011. okt. 29. 10:28
 3/4 anonim válasza:

Ha Szegedi vagy, akkor ne 576-ba vidd, mert ők igaz jó áron adják, de sz+ré' h+gyé' veszik be. Menj a Bartók Béla térre, és ott van egy konzol sziget feliratú bódé <-ezzel szerintem válaszoltam is a kérdésre :)

A srác nem adja be egy könnyen a derekát,légy makacs és talán jó áron beveszi... :)

2011. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudom. 576 az szar. bese lehet adni csak ha veszek valamit az árán. és igen. megtaláltam a konzolszigetet :D


azért kösz :D

2011. nov. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!