Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek 1 dvd lejátszót ami...

Ha veszek 1 dvd lejátszót ami 5.1 es, és rákötök 5.1hangfalszetet az ugyabolyan jó mintha házimozit vennék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Így igaz, sőt még jobb is. Azért mert ha olyan lejátszüt veszel ami házimozi is egyben akkor ha tönkremegy az egészet dobhatod ki mivel vagy ez vagy az hibásodik meg benne. Így ha külön veszed akkor nem kell kidobnod annyi mindent majd. Én 2 házimozit dobtam ki egyiknek a DVD lejátszó része ment tönkre, másiknak meg valami elektronikai hibája volt, lehet áramlökéstől. Én a 3. at úgy vettem hogy vettem egy lejátszót ami bírja az 5.1 et illetve külön egy hangfalrendszert erősítővel. Így van már lassan 3 éve és még semmi probléma nincs vele, remekül szuperál.
2011. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2011. okt. 28. 11:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Én valami költség kímélő megoldást gondoltam Orion ht-520 + Orion DVD-5000 környéke ja és + előny ha nem akarunk bluray-eset veni vagy merevlemezeset dvd felvevőt...
2011. okt. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!