Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez jó tablet? Azon gondolkozom...

Ez jó tablet? Azon gondolkozom hogy veszem egy laptopot. Aztán elgondolkoztam hogy nem lenne-e jobb mondjuk egy asztalit venni ami többet tud, és mellé egy tabletet. De nem akarok sokat adni a tabletért. Találtam egy tabletet ami tetszik.

Figyelt kérdés

[link]


Főleg netezésre talán androidos játékokra használnám az lenne a kérdésem hogy milyen ez a tablet mennyire jó arra amire használnám és a linkelt webáruházban írt ár milyen mértékben felel meg a tablet tudásának?


(kérem az írjon akinek van ilyene vagy ért hozzá, nem akarom hogy valaki azt írja hogy jó mert tetszik a kép alapján)


Előre is köszönöm


2011. okt. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tabletem, de ahogy láttam már, majdnem ugyanolyanok, mint egy nagy mobil, csak ezzel körülményesebb telefonálni. Véleményem szerint, jóval kevesebb ez, amit kinéztél, mint amilyennek tűnik. Én speciel nem láttam márkát, s a kínáló nagyon ügyesen fogalmazta meg a funkcióit, amiket mellesleg egy mobiltelefon is tud, csak itt jobban hangzóan lett leírva. Wifi, mikrofon, hangszóró, 3G, (GPS-t nem láttam). Játékra használnád: üzemideje AKÁR! 4 óra, munkaideje 2! óra. Véleményem szerint ezzel nem tudsz sokáig működni. Filmnézésre max otthon lenne alkalmas, de otthonra ott a számítógéped. Szerintem ne vedd meg, mert nem sok örömöt lelsz benne, kivéve, ha munkahelyen tudod használni, hálózaton. Akkor esetleg. De oda meg minek? :)
2011. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez sztem használt! és kicsi is netezésre nem jó! játékokra igen vegyél inkább 10" tabletet! (csak az kicsit húzós, 70 rugó min.!)
2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, még annyi, hogy főleg az akku üzemideje miatt írom, hogy ne vedd meg. Biztos jó lenne rajta filmezni, vagy akár egykét gyangébb igényű játékkal (800mhz-es a proci) játszani, de ekkora akkuval nem látom értelmét, s mivel noname, ezért ki tudja, hogy lehet e hozzá kapni másikat, vagy erősebbet esetleg. Nomeg, a kijelző állapotáról sincs információ, nem mindegy, mennyire karcos, s volt e fólia használva rajta. :) Azt is jó lenne tudni, milyen memóriakártyát használ, meddig bővíthető. Ami a javára írandó még, talán a külső egér használata, bár érintőkérenyőnél és mobil android rendszernél szerintem mindegy, valamint a HD webkamera :) Remélem segítettem :)
2011. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

NE VEDD MEG!


Ez egy kínai noname vacak, szinte mindegyikben más-más hardver van, a rajta lévő android pedig összevissza van patchelve. Egyik ismerősöm is ugyanilyet vett, a szállítási idő 10 nap helyett másfél hónap lett, és a tablet törött képernyővel érkezett, és be se kapcsolt! Pénzvisszafizetés természetesen nuku, mivel a gyártót senki se ismeri, az eladó meg nem reagál. Persze ettől még lehet jó és olcsó tableted, szerintem nézd meg ezt:


[link]


én is ilyen használok, és tökéletesen működik, ráadásul a bőrtok ajándék hozzá!


de megnézheted ezeket is, ezek még amik olcsók, és megbízhatók:


[link]

[link]

[link]


30 ezer alatt tabletet nem nagyon éri meg venni. Afölött inkább.


Remélem segítettem. Üdv :D

2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem a 4 közül a 2. és a 3. ami még úgy elmegy!
2011. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Processor: ARM Cortex A9 (1.0 GHz)

Chipset: NVIDIA Tegra 250

Memoria: 512MB DDR2

Kijelző: 10.1" 1024x600 Érintő képernyő

G sensor: igen

Kamera: 1,3 MPixel

Audio: 2 x 1 Watt

Wlan: 802.11 b/g

Bluetooth: 2.1

Csatlakozók: 1db HDMI, 1db USB, 1db fejhallgató kimenet, Kártyaolvasó (micro SD)

Egyéb: Beépített mikrofon

Operációs rendszer: Android 2.2

Súly: 0.730 kg


Eredeti Ár: 67.083Ft (53.666Ft)

Webshop Ár: 65.741Ft (52.593Ft)


Ez nagyon jó ár és a tablet is nagyon jó!


[link]

2011. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!