Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen az xobox...

Szerintetek milyen az xobox 360 arcade? Többi lent ahogy értem ?

Figyelt kérdés
mert ugye anno volt aza hiba hogy kijött a 3 led idáig nem foglalkoztatott a video játék de most szeretnék, és ps3.at nem a kontlorell nem olyan kézhez álló meg ilyesmi na annyi lenne hogy kb mennyiért chippelik az xbox 360 arcadet és hogy a 3ledes veszélyt már kijavitották mert ugyhallotam hogy igen xbox tulajok válaszát várom inkább köszönöm a segitséget
2011. okt. 29. 12:37
 1/8 anonim válasza:
Hello szerintem az is meg olcsó de az elite sokkal jobb nagyob a memórijája.
2011. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyobb memoria de igazábol engem ez nem foglalkoztat :DD veszek rá egy vinyot és olcsobban kint vagyok nem :)?? de drága a ki chippelés ? mert nekem idáig csak ps2 volt chippelve azis 8 ezer volt és hogy ugyanugy a sima dvd.ket is viszi ugy értve hogy semmi bluray meg ilyesmit csak átirok egy hagyományos kinai dvd.t aztán annyi :DD?
2011. okt. 29. 13:00
 3/8 Sárkányfűárús ***** válasza:

Az új slimre kicsit macerásabb vinyót szerezni,ugyanis be van építve.

A 3led dolgot megoldották,olyannyira hogy ha elromlik a masina akkor sem mutat hibaüzenetet.:S

2011. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt hallotam hogy nem minden esetbe lehet megjavitani a 3ledes problémát namost ha ugye garanciás akkor megcsinálják nem ? ha meglehet hanem
2011. okt. 29. 18:32
 5/8 Sárkányfűárús ***** válasza:
CSerélnek manapság...mondom, ha nem buherált a masina!:)
2011. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a flashelés buherálásnak számit :(? mert a ps2 jó tudom régi de hát na ugye nekem is sofmodolva van és ez nem jár garancia vesztéssel kivéve ha chippelik de a flashelés az buhera vagy az nem észrevehető ??
2011. okt. 29. 21:36
 7/8 Sárkányfűárús ***** válasza:
buhera
2011. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és a vinyójára hogy kell pl játékot zenét egyebet másolni :)?
2011. okt. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!