Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Sennheiser fejhallgatót?

Milyen Sennheiser fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Csak itthon használnám, filmnézés+játék.

Maximum 15k-t adnék ki érte.

És gondolom ezeknek rövid a zsinórjuk, szóval kellene vennem egy átalakítót/hosszabbítót is ha a tv-hez akarom kötni.


2011. okt. 30. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek csak sztereóba szólnak, azért ilyen olcsó?

A CX300-II majdnem többe kerül 1-2 példánynál, és az csak egy kis agybadugós, fejhallgatók úgy tudom drágábbak szoktak lenni.

2011. okt. 30. 16:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol a HD 418-ról írták, hogy jó, az csak 11.

RS 110-et viszont kapsz 15-ért, az vezeték nélküli.

Minden fejhallgató sztereó, de ez szerintem egyértelmű. Az 5.1-nek meg mindenféle surroundnak csúfolt fejhallgatók a parasztvakítás kategóriába tartoznak.

2011. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy tudom vannak már 10k kategóriában is olyan fejhallgatók, amikbe több hangszórót is belepakolnak, így van egy bizonyos térhatás.

De a Sennheiser ha jól tudom csak 2-vel dolgozik, de az 2 minőségi

2011. nov. 1. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy vannak, de azért mondtam, hogy parasztvakítás, mert attól, hogy 1 centire vannak egymástól a hangszórók benne, nem lesz térhangzás. Egy komoly 5.1 is csak akkor mutat valamit, ha legalább 1 méterre vannak egymástól a hangszórók.

Amúgy olvasgattam még a Sennheiserekről, némelyiknél írták, 3 méteres kábelük van.

2011. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!