Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » WoW tört szerver hogyan működik?

WoW tört szerver hogyan működik?

Figyelt kérdés

Ehhez is meg kell venni az eredetit vagy az is jó, ha netről letöltöm, és pontosan mit kell letölteni? Mert már néztem oldalakat, de mindegyik mást írt, és mindegyiknél más fajta volt. Még régebben egy ismerősöm átküldte a telepítőjét ami netről letölti, de ez sajnos már nincs meg, honnan tudnám ezt megszerezni? Ha már letöltöttem akkor patchalni kell és utána már megy is?

Itt kell regisztrálni?

[link]

Bocs a sok hülye kérdésért.


2011. nov. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Tört szerverhez nem kell az eredeti játék.

Nem ott kell regisztrálni ahol mutattad, hanem annak a tört szervernek az oldalán amin játszani akarsz.

Ajánlom a tauri szervert, igaz van rajta néhány bug, viszont Mo. legnagyobb(és szerintem a legjobb) törtszervere.

[link] <-itt van hogy hogyan csináld meg.

Mikor felpatchelted 3.5.5-re, akkor menj be a játék mappájába(oda ahova telepítetted) és keresd meg a realmlist.wtf fájl(data->enGB) és írd be: set realmlist hu.logon.tauri.hu


Remélem érthetően elmagyaráztam.

2011. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szóval, ha megvan az 1. lépés letöltöm az összes patchet és telepítem? Mindegy, hogy az enUS-t vagy az anGD-t töltöm le? A patcheknél az alsó oszlopot is lekell tölteni?
2011. nov. 1. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy melyiket töltöd le, nekem enGB van, szóval szerintem te is azt töltsd le. Úgy gondolom, hogy az alsó oszlopot nem kell mivel azok ugyanazok mint a felső oszlop utolsói.
2011. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És igen, letöltöd az összes patchet és telepíted sorrendben (nevükben benne van egy szám és az szerint).
2011. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!