Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sokkalom a RAM használatot...

Sokkalom a RAM használatot illetve folyamatosan akad a gépem.! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy lap topom amin Win7 van fenn és a 7-nek vannak ugyebár ilyen "Minialkalmazásai" és azon belül van egy ami figyeli a CPU, RAM használatát. Nekem be van állítva, hogy ez megjelenjen az "Asztalomon" és folyamatosan 80-90%-on van a RAM használata a CPU használat meg mindig ilyen 10-20%-on van. Miért van ez?


Igazából nagyon nem értek a gépekhez, de azért az ilyen alap dolgokat,tartozékokat tudom,hogy mi miért van / mi mire való... esetleg akinek van valami ötlete,hogy miért lehet folytonos 80-90%-os használaton a RAM illetve miért tölt folyamatosan a gépem/ miért akadozik sokszor. ???


Talán egy vírus lehet ? :S


Előre is köszi a válaszokat.! ;)


2011. nov. 1. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár vírus akár valami más. Mivel vannak olyan vírusok amik képesek rendesen pörgetni a ramot meg a procikat és olyanról is hallottam amik "rejtve" nyitnak meg bizonyos programokat amik szintén pörgetik a gépedet. De az sincs kizárva hogy annyi olyan program/alkalmazás van a gépeden amik a windows indulásakor automatikusan bekapcsolnak azok is eléggé pörgetik a gépedet.
2011. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen memóriád és cpud van?
2011. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Processzor: AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-60 1.90

RAM: 2,00GB (DDR2 667 MHz)

2011. nov. 2. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a fő gond, hogy kevés a memóriád. Nekem a Win7 három megnyitott weblappal (Chrome böngésző), víruspajzzsal 1,8 GB memóriát eszik. A jelenlegi memóriád duplája kéne.
2011. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem... Hát nem tudom mennyire változtat a dolgon, de régen nem nagyon vettem észre ilyent... szóval értem ez alatt,hogy a Photoshop-ot napi rendszerességgel használom és régen volt olyan, meg volt nyitva a PS,Mozilla,Msn,Winamp, és ezeket felváltva használtam + az alapból futó program és akkor nem volt ennyire lassú... bár akkor nem használtam ezt a CPU,RAM figyelőt, ennek ellenére észre vettem a változást mert most van olyan,hogy csak a PS megy és össze vissza akad a gépem...Win7 már 2 éve fennvan.
2011. nov. 2. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy időben jól működött, akkor húzd újra az egészet. Valami program összegányolta a rendszert.
2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg az lesz. Köszönöm a segítséged.!
2011. nov. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!