Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Problémás az új tabletem. Mit...

Problémás az új tabletem. Mit tegyek? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés
pár napja csatlakoztattam az új CTH-661-SE medium tabletem a gépemhez.semmi probléma nem volt az instalálással de a toll hozzá van igazítva a gép képernyőjéhez és ahova nyomok a tollammal a tabletem odaugrik az egér a képernyőn.de a tabletem nem akkora mint a gép képernyője így a tollat kevesebb mint a fél képernyőn tudom csak használni!nem lehet valahogy megoldani hogy mindjuk ha az tollat a tabletre nyomom ne ugorjon el hanem maradjon ott és utána mozogjon amikor a tollal is, és persze hogy az egész képernyőn tudjam használni nem csak azon a kis részen.
2011. nov. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Off


A tablet árak padlón vannak az árverseny miatt. Aki ezen árak alá megy az gyanús. Szóval három fajta tabletet érdemes venni manapság: Apple, Samsung, Kindle Fire.


Aki mást vesz az könnyen kap egy problémás gépet.

Off

2011. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek rajztáblája van, aminek teljes véletlenségből ugyan az a neve, mint az érintőképernyős számítógépnek.


A megoldás egyébként az, hogy kalibrálni kell a hozzá adott programmal. Meg fog rá kérni, hogy érintsd meg a tábla bizonyos pontjait (általában a négy sarkát) és utána már menni fog.

2011. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez egy 60.000-es rajztábla volt, szerintem nem a minőségével van baj. mellesleg a tutorialjaban is azt írta hogy valahogy úgy kéne működnie.nem tudom mit tegyek...
2011. nov. 2. 10:19
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint úgy ahogy leírtam egér oda ahova a tollal nyomok...
2011. nov. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!