Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a Wii-mel?

Figyelt kérdés
Az van, hogy akarom, hogy vigye a letöltött játékokat ezért tenni akarok vele valamit. Van ez a szoftveres módosítás, amit te magad csinálsz meg ugye. Ez nagyon bonyolult? És például halottam hogy van a chip és azzal kell, de valamelyik kérdéshez írta valaki, hogy van valami, ami jobb a chipnél csak már nem emlékszem a nevére de ezek fizetősek és 10e körül mozognak. Az tényleg jobb? És mi a neve? És amúgy ha megcsinálom, akkor pl. a fifával vagy a guitar hero-val csak úgy lehet majd játszani, hogy veszek, hozzá kiegészítőket vagy majd lehet alap irányítókkal is? Hogy ha igen akkor minden játékhoz kell venni? Előre is köszönöm!
2011. nov. 3. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, sőt ellenzem a szoftveres módosítást. Egyrészt hamarosan kiadnak egy Update-t ami ismét kiiktatja ezeket a szoftveres módosításokat, másrészt a Wii játékok jóval olcsóbbak mint a PS3 vagy xBox 360 játékai. Kontrollerek természetesen kellenek, azokat a hozzá tartozó játékokhoz ingyen adnak.
2011. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor a chip meg az a másik se lesz jó? De ez biztos? Mert nem fogom megvenni mert drága egy játékért 6-7e forint. De hogyha a chippeltetném vagy azzal a másikkal csinálnék vele valamit és akkor jó lenne letölteném a játékot felraknám és menne akkor nem lehetne vele játszani csak ha veszek hozzá külön kontrollereket? Mert nekem csak a két alap van meg.
2011. nov. 3. 12:46
 3/9 Queasy ***** válasza:

Jó a softmod is.

Egyedüli hátrány, hogy ez (még) nem egy egyszeri dolog, hogy feltelepíted ezeket és kész, időközönként lesz pár új játék, ami megkívánja a frissített rendszert, de akkor nem magát a Wii-t kell frissíteni, hanem a lejátszó programot, ami a másolt játékokat futtatja.

Egyedül nem érdemes nekivágni, mindenképp keress egy oldalt, ahol van a telepítés menetéről egy leírás, továbbá szerezz be előtte egy wifi kapcsolatot, mert kelleni fog hozzá.

2011. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hogyha jó lesz kellenek majd hozzá külön kontrollerek? am köszönöm
2011. nov. 17. 17:37
 5/9 Queasy ***** válasza:
Guitar Hero-hoz mindenképp kell. Fifához nem tudom, hogy lenne spéci joystick.
2011. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha. De úgy ezekhez hogy: Donkey Kong, Mario, Sonic, Wipeout 2, Rio például kellenek? Szóval azt akarom megtudni hogy úgy általánosságba minden játékhoz kell-e külön venni vagy csak minden 2-3.-hoz.
2011. nov. 17. 20:35
 7/9 Queasy ***** válasza:
Guitar Hero, Rock Band és a Dj Hero-n kívül nincs más játék, ami igényelne külön joy kiegészítőt.
2011. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


Egyébként most próbáltam nézegetni és a Guitar Heroból az Aerosmithest tudnám leszedni és ahhoz nem kell. Mostmár meg is találtam kivel lehetne megcsináltatni szóval lehet hogy mostmár mindjárt kész lesz. Mégegyszer köszi.

2011. nov. 18. 17:38
 9/9 Queasy ***** válasza:
Tényleg, a Guitar Hero 1-2-3-Aerosmith-et lehet gitár nélkül játszani, el is felejtettem. :) Nincs mit!
2011. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!