Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Uncharted 3 vagy a Need for...

Uncharted 3 vagy a Need for speed the runt vagy little big planet 2?

Figyelt kérdés
ps3-ra
2011. nov. 3. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez 3 különböző műfajt képvisel.

Az Uncharted messze veri a másik kettőt szerintem, az egyik legjobb kalandjáték, amit valaha kiadtak.

Az NFS ugyebár autós, bár nem tudom, az mekkora durranás lehet, hiszen évente jön ki belőle egy új rész.

(Akkor már inkább GT vagy Burbout!)

A LBP pedig szintén egy teljesen más világ. Amiben veri a másik kettőt az a mérhetetlenül nagy tartalom, amit magában foglal. Több, mint 4 millió online pálya, ezek mellett ott vannak a story pályák, a kiegészítők stb.


Ha csak egyet választanék: egyértelműen Uncharted 3 és ha már eléggé ráuntam (én mondjuk ilyet az előző 2 résszel sem tapasztaltam xD), akkor becserélném LBP2-re: így meglenne a játék + egy kis pénz is, mivel az Uncharted most jelent meg, az LBP2 pedig év elején! :)

2011. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!