Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jasper alaplapos xbox 360-at...

Jasper alaplapos xbox 360-at lehet jtag-olni?

Figyelt kérdés

Mert interneten láttam olyat hogy jtag rgh jasperes gépekre.De ez miben tér el a régi xbox 360 jtag-tol? Mivel tud többet? Hogyan működik? pl csak bekapcsolom és a külső hdd-t rákötöm és vissza a játékokat. Tényleg igaz hogy csak olyan játékot visz hdd-röl vagy pendrivrol ami kimondottan jtag gépekre van és a játékok 40% nál van így?

Megéri-e jtagolni a japseres gépemet vagy inkább adjam el és vegyek egy jtag os régebbi xbox 360-at vagy flasheltesem?


2011. nov. 3. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
nem megy rá jtag, kivéve ha nagyon régi a dashboardod (nem emlékszem a számra) na meg a gyártási dátum is számít. jtagolTATNI nem tudod, nincs olyan aki megcsinálná szerintem, megcsinálni neked pedig sztem nehéz. a játékok 90%-a megy jtagolt gépen is. drágán kapsz jtagolt gépet. (~80k) ja bocs mégsem. fél év óta feleannyira változott. vaterán kapsz már 40-ért is. akkor megéri eladni és venni :) de unalmas lesz hogy nincs live...
2011. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!