Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Canon 450D-nél mennyiben...

A Canon 450D-nél mennyiben jobb az 500D és 550D. Ha csak a fényképezést tekintjük, akkor megéri az árkülönbség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem azt jelenti hogy az egymás után következő sorozatszámok feltétlenül jobbak!Nekem K100-as Pentaxom van és egy utána harmadik gép nem kellene.
2011. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eszem megáll. Ha nem tudod, akkor minek irogatsz ide? Légyszi ne kontárkodj bele. Canon esetén ezek egyre jobb gépnek számítanak, csak 500-tól videót is tud, de engem az nem érdekel, ezért kérdem, hogy ár-érték arányban megéri-e 450 fölött venni?
2011. nov. 3. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy megéri az árkülönbséget az relatív dolog. Az EOS550Dnek van az AEB tulajdonsága ( nem tudom a 450D tudja e) ami pl hasznos lehet ha szeretnél HDReket készíteni.

Az én véleményem az, hogy egy átlagos amatőr fotós ( pl én, akinek még sokat kell tanulnia ) nem tud jobb képet készíteni egy 550Dvel. Összességében inkább a pénztárcádtól függ, hogy hajlandó vagy e áldozni a magasabb pixelszámért, illetve a többlet szolgáltatásért ( HD video ) . A dolog iróniája, hogy a bármelyiket is választod , egy jó objektívre is szükséged lesz ( vagy akár többre is :) ) ami simán meghaladhatja a váz árát.

2011. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!