T-mobile/home-nál lehet-e kapni laptopot?

Figyelt kérdés

De úgy, hogy ne kelljen mellé előfizetni netre havi 5-10 ezer forintokért, hanem csak magát a laptopot kelljen fizetni.


A család évek óta, szerintem a kezdetektől t internet/telefon/tv-re fizet elő, ha esetleg van ilyen akció.


Mert ahogy nézegettem a tmobile honlapjait, az összes laptopot csak nettel együtt adták.


2011. nov. 3. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni náluk net nélkül is csak simán, de úgy jóval drágább mint, ha pl. a media markt-ba vennéd, ráadásul ott a választék is sokkal nagyobb.
2011. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok, kösz.


Akkor esetleg még annyit segítenél, hogy hol lehet részletre venni (MM-en kívül) laptopot, úgy, hogy ne legyen sok a kamat, és ne kelljen évekig intézni a papírokat, hogy megkapjuk részletre?

2011. nov. 3. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam rendelni, adnak hitelt is, de nem tudom, hogy milyen feltételekkel, és gyorsasággal, de az ilyen áruhitelek gyorsan mennek mert nekik is az a céljuk, hogy eladják.

[link]

Vagy az Euronics-et is megnézheted.

[link]

2011. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a családban van T-s net, akkor ahhoz lehet rendelni kedvező áron, magyarul plusz internetet nem kell mellé venni. Ráadásul 2 éves hűséggel részletre tudod megvenni, ami még kedvezőbbé teszi.

itt találsz bővebb infót: [link]

2011. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!