Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik (kamera)?

Miért nem működik (kamera)?

Figyelt kérdés
ma jött meg az internetről rendelt mini DV kamera ami használható webkamerának sportkamerának is. én sportkamerának szeretném használni de bekapcsoltam tettem bele micro sd kártyát is rákötöttem a gépre. a gép nem tudta felismerni de a töltés elvileg ment. ha leveszem a gépről akkor világít a piros és a kék led is és nem reagál semmire. egy reset után a power gombbal bekapcsoltam és jó volt viszont amint feltettem megint semmi és a következő reset után megint bekapcsolt de világított mind2 led és megint rossz. mi lehet a baja küldjem vissza?
2011. nov. 3. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi a típusa?
2011. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mini dv ez volt ra irva de ez a 001es tipusa szerintem aminek a power gombja nem csusztathato
2011. nov. 3. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsi szalagos kazettát kell beletenni? Mert a miniDV igazából olyan.
2011. nov. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A miniDV nem márka, hanem azt jelenti, hogy ilyen digitális szalagos kazettával kell etetni a gépet, azaz ilyenre rögzíti az anyagot.


Írj pontos márkát és típust, mert ezek nélkül nem tudunk segíteni.

2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
[link] erről lenne szó
2011. nov. 5. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yy04cT043V8

Ezen a videón az van, hogy a piros LED-nek töltéskor kellene világítania. A kék a készenléti mód, a zöld villogás pedig a felvétel. Úgyhogy valószínűleg valami baja van, ha egyszerre világít a piros és a kék.


http://www.youtube.com/watch?v=zT6JwLhsAWo

Ezen a videón pedig azt mutatja a csávó, hogy nem lehet benyomni a felvétel gombot, tehát azzal nem lehet elindítani a kamerát, de ha hangvezérelt indításra állítja, akkor elindul, ha kopog az asztalon.


http://www.youtube.com/watch?v=YHnLnSZe1dY

Na, ez a videó pedig pontosan arról szól, hogyan lehet megjavítani azt a hibáját, amikor egyszerre ég a piros és a kék LED. Ez pedig egy ragasztási hiba miatt van. Szét kell szedni a kamerát, megolvasztani a ragsztót, hogy normálisan elterüljön.

De valaki itt azt is írta, hogy neki is ugyanez a hibája volt, de neki a ragasztós dolog nem segített, hanem az, hogy újraformázta FAT32-re a kártyát, mondjuk szerintem ez hülyeség, ettől nem fog megjavulni, de mindegy.


És még más hasonló hibákat is írnak róla.

Gondolom azért ilyen gagyi, mert ezek a 001-esek igazából az igazi MD80 típusú kamera "hamisítványai". Rengeteg ilyen silányabb minőségű változat van a piacon. Az eredetinek fémháza van, nem műanyag.

2011. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

visszaküldtem a kamerát kicserélik vagy levásárolhatom az összeget

2011. nov. 5. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként sokszor a pénzt is vissza kell adniuk ezeknek az internetes boltoknak. Ha nem akarod kicseréltetni, akkor nézz utána, hátha rá lehet őket venni, hogy visszaadják a pénzt, mert szerintem az internetes vásárlásoknál ezt rendelet írja elő.
2011. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jó lenne mert el tudnám ezt sokkal jobbra is küldeni

ha tudtok 10e forint körüli sportkamerát ami jó is nem ilyen gagyi akkor írhattok

Köszönöm!

2011. nov. 5. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

7e Ft-os videókamera...

Hát végre megérkeztünk a gödör aljára, elvtársak....

2011. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!