Milyen TV-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Led, 80-90cm között legyen és 140.000 Ft-ig.
2011. nov. 3. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cipi8 ***** válasza:

[link]


Ezek közt vannak LED TV-k is! A Samsung és Toshiba tv-k-ről rosszat nem tudok mondani mivel ezek vannak nekem, de a neten egy-két fórumban nézelődtem és az LG-t nem annyira kedvelik valamiért! De a Sonykat meg istenítik de az ára is kicsit húzósabb.


Ez csak személyes vélemény, és nem akarok ezzel sem ajánlani sem lebeszélni más termékekről!

2011. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi


és még lenne egy kérdésem, hogy egy TV vásárlásnál mit kell nézni.

2011. nov. 4. 10:49
 4/5 menta34 ***** válasza:

azt kell nézni, hogy alkalmas legyen arra, amire veszed:)) viccet félretéve pár példa:


- felbontás, ez full hd javasolt

- képfrissítés, 50Hz-et NE! 100Hz legalább

- ki/be menetek. Mit kötsz rá? erősítő? dvd? stb.? fog passzolni?

- akarsz-e filmet nézni rajta, ahhoz usb vagy hálózat is van-e.


És mégegy. Ha elfér és anyagilag is belefér szerintem vegyél eggyel nagyobbat, mint eredetileg tervezted. Több ismerőssel is megbeszéltük, hogy ha most vennék tv-t eggyel nagyobbat vennénk már... :) Én spec. a led technológiát is beáldoznám a nagyobb méretért, ha nincs úgy pénz. gondold át.

2011. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én a pc-met szeretném rákötni hdmi kábelen keresztül.

és a válaszidő 5 vagy 8 ms?

2011. nov. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!