Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha updatelem akkor ugrik a flash?

Kewa1 kérdése:

Ha updatelem akkor ugrik a flash?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox360-am, ami nemrég lett flashelve, úgy 3 hónapja. És van egy játék (COD MW3) amit ha berakok ki írja, hogy updatelni kell az xboxomat. Hol kell ezt megtenni, és egyáltalán ha megcsinálom nem ugrik el a flash? Mert ilyet is halottam, hogy akkor nem lesz már flashelt.
2011. nov. 4. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha a legújabbra van frissitve a szoftver akkor lehet játszani,mert akkor nem irja felül a flashed.de ha régebbi frissitésed van akkor felül irja.de ez nem biztos azért kérdezz rá máshol is!
2011. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne frissítsd az xbox-ot mert akkor ugrik a flash nekem is így ment el. Ne is menj fel live-ra mert van egy új live-os frissítés ami nem kérdez meg arról hogy akarod-e vagy nem akarod frissíteni ez egyből leszedi a gépről a flash. Lehet azért nem megy a játék mert csak az Lt 1.91-es flash van fent. Ha pedig az Lt 2.0-van fent akkor érdeklődj máshol is.
2011. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hihatetlen mennyi vélemény :) én tapasztalatból beszélek, nállam legaláb 50 xbox volt az elmúlt 2 évben, ebből elég sik fleshelt, mind 3.0, és egyiknek sem lett baja az update-k miatt, pedig minden update-t le töltöttem
2013. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!