Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP3 DVD hallgatása hifin. A...

Antimod kérdése:

MP3 DVD hallgatása hifin. A maiak mire képesek?

Figyelt kérdés

Nagyon tájékozatlan vagyok a témában, mert eddig leginkább számítógépen hallgattam zenét. Elég nagy gyűjteményem van már, több ezer mp3 figyel a gépemen.

Kérdéseim:


- a mai hifik / DVD-lejátszók megbízhatóan kezelik a dupla rétegű DVD-ket?

- az én DVD-lejátszóm csak audio CD-nél képes szám megadására az adott trackhez ugrani, MP3 CD-nél/DVD-nél már nem. Remélem a maiaknál ez nem gond...?

- ha mappákba rendezem a számokat, azt gond nélkül elkezelgetik a hifik is?


Így elsőre ezekre várok válaszokat.


2011. nov. 5. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb, ha azt csinálnád, mint sokan mások?

Veszel egy AUX bemenettel rendelkező mini-hifit, rákötöd a pc-t és akkor biztos nem lesz gond a lejátszással.


A dupla rétegű DVD-ket természetesen kezelik a lejátszók, hiszen minden eredeti film ilyen lemezre van írva. De nem lesz kissé nehézkes kezelni egy távirányítóval a dupla rétegű DVD-re írható mp3 mennyiséget?

2011. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt megoldom, nem gond. Viszont laptopot használok, és nem akarom állandóan mentetni azért, mert zenét szereték hallgatni, miközben pihizek az ágyamon. :)
2011. nov. 5. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Lejátszója válogatja, hogy mit tud. Van olyan, ami csak sorban lejátssza a fájlokat és kész, semmi extra. Van olyan is amin vannak különleges funkciók, pl. random play, játszási lista, stb.

Legegyszerűbb, ha fogsz egy teleírt DVD-t, bemész egy üzletbe és próbálgatod a lejátszókat. A legtöbb helyen megengedik (Euronicsban biztos).

2011. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!